Hani "Uzaylı uzaylı olalı böyle zulüm görmedi" denilse yeridir. Kardeşim uzaylı film yapmanında bir reconu olmalı değil mi? Teknolojik olarak o kadar ilerlemiş uzaylı kullanıyorsan onu yok edecekte biraz onun teknolojisine yakın olmalı.
"Uzaylılar ve Kovboylar" filmini izlediniz mi bilmiyorum, ilk defa bir filmde uzaylılara acıdım desem yeridir; arkadaş gemileri ile havadan kement atıp adam çeken uzaylılar sığırın boynuna kement atmakta zorlanan sığır çobanı kovboyların elinde zar zar ağlıyor be, kızılderili kardeşlerim ellerinde mızrak ,ok ateş kusan silahlı son teknoloji donanımlı uzaylı kovalıyorlar; hey yavrum hey.
Vallahi filmi izledikten sonra bir güven geliyor insana; yani diyorsun ki kardeşim bu adamlar çata patlarla, mızraklarla, oklarla bu uzaylıları yok ettiyse evel Allah bu teknoloji ile biz uzaylıyı Atmosferin yüzeyine dokunduğunda avlarız.
Yani açıkçası git filme için için gül kardeşim, dünyalı olduğunla gurur duy, "Uzaylı uzaylı duy sesimizi bu gelen dünyalının ayak sesleri" diye inlet istersen yeri göğü yakışır...

0 yorum :

Yorum Gönder

 
Haftadan Kalanlar
Top